» Юридический форум » Юридический форум » Форум юристов, адвокатов, судей » Юристы Украины » договір дарування будинку та виселення осіб які приписані у ньому!!

Юристы Украины Подраздел для украинских юристов

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 08.05.2010, 08:47
Аватар для Анна Тымч
Анна Тымч Анна Тымч вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 3
Анна Тымч is infamous around these parts
По умолчанию договір дарування будинку та виселення осіб які приписані у ньому!!

моя довіритель з неповнолітніям сином проживала з чоловіком сімєю з 97 року!у 2000р,він їх приписав до будинку,а у 2004 по довіреності адвоката зробив у нотаріуса договір дарування на свою сестру,Я вважаю цей правочин нікчемним тому що там були прописані живі люди,а тим паче коли припасана неповнолітня дитина нотаріус не мав права робити договір без довідки з опіки та піклування!як ВВажаєте ВИ????
__________________
Знаешь, я вот понимаю, что счастлива..И когда-нибудь ты позвонишь мне... А я буду улыбаться и смотреть на твоё имя на дисплее... И так и не отвечу на звонок... Мучайся, милый, а у меня счаааастье...
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 24.05.2010, 14:34
Аватар для Сергей Куд
Сергей Куд Сергей Куд вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 67
Сергей Куд is infamous around these parts
По умолчанию

Відповідно до п. 40 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затв. Наказом МЮУ № 20/5 від 03.03.2004р., у разі укладення правочинів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу, обміну житлового будинку, квартири, а також іншого цінного майна за участю осіб, над якими встановлено опіку або піклування, нотаріус перевіряє наявність дозволу органу опіки та піклування на укладення таких договорів.
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 20.07.2010, 10:54
Аватар для Глеб Куса
Глеб Куса Глеб Куса вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 3
Глеб Куса is infamous around these parts
По умолчанию

Ні погодження оргнів опікі та піклування у даному випадку не було потрібно, адже неповнолітня особа не була власником або співласником будинку і відповідно учасником правочину
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 20.07.2010, 16:40
Аватар для Сергей Куд
Сергей Куд Сергей Куд вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 67
Сергей Куд is infamous around these parts
По умолчанию

Шановний Глебе,видання бажаного за дійсне не є підставою стверджувати про той чи інший факт,отже Ваші висновки є передчасними,оскільки з умов завдання шановної пані Ганни невідомо достеменно за ким з осіб зареєстровано було право власності до укладення правочину.Доречно також зауважити, що "огрнів опікі" в Україні не існує. З повагою СР!!!
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 04.08.2010, 08:48
Аватар для Лена Какпэн
Лена Какпэн Лена Какпэн вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 2
Лена Какпэн is infamous around these parts
По умолчанию

А в каком регионе Украины нет органов опеки и попечительства? Вот в Харьковской области есть в каждом районе города и области.
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 04.08.2010, 19:23
Аватар для Сергей Куд
Сергей Куд Сергей Куд вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 67
Сергей Куд is infamous around these parts
По умолчанию

Органы опеки и попечительства в Украине есть во всех регионах, а вот "оргнів опікі" нажаль немає.....
Ответить с цитированием
Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Быстрый переход





vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot