» Юридический форум » Юридический форум » Форум юристов, адвокатов, судей » Право:все таки более опытные коллеги - какой нормативный акт регулирует трудовые

Форум юристов, адвокатов, судей Вопросы уголовного, гражданского, семейного, жилищного, административного права.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #21  
Старый 23.07.2008, 16:48
Аватар для Роман Пап
Роман Пап Роман Пап вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 25
Роман Пап is infamous around these parts
По умолчанию

Вибачте, що не одразу відповідаю, щось інет підводить.
Мені дуже сподобалася думка Сергія.
Але, я не вбачаю, тут особливої колізії з КЗпП. Питання проходження державної служби регулюються спеціальним законом.
Ст. 56 передбачено право не менше третини депутатів від загального складу внести це питання на голосування. (мотивація таких дій депутатів -спірна, бо стосується уже процедури). Посада виборна, депутати скористалися положеннями ст. 56 Закону.
Ответить с цитированием
  #22  
Старый 23.07.2008, 16:53
Аватар для Роман Пап
Роман Пап Роман Пап вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 25
Роман Пап is infamous around these parts
По умолчанию

Депутати наділені повноваженнями делегованими територіальною громадою.
Уявіть ситуацію, коли на референдумі місцевому тергромада висловлює голові Ради недовіру, то, що він буде незгідний зсилаючись на сімейні обставини....
Наступне питання: Чому тоді ви ставите на перше питання оскарження рішення сесії. Спочатку тоді виграйте трудовий спір і на підставі цього визнавайте недійсним рішення?
Хоча, моя думка залишається незмінною: необхідно спочатку визнати н/д рішення сесії через недотримання процедури, якщо є для цього підстави, тоді трудовий спір відпаде сам по собі.
Ответить с цитированием
  #23  
Старый 23.07.2008, 17:44
Аватар для Сергей Ваща
Сергей Ваща Сергей Ваща вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 70
Сергей Ваща is infamous around these parts
По умолчанию

я тоже не вижу колизий, только соотношение частного и общего. Решение сесии, как основние для расторжения трудового договора по инициативе работодателя, но с соблюдением КЗоТа, в соответствуюей части и в соответствующем случае.
__________________
в матрицу можно попасть двумя способами: интерфейсный кабель в затылок или высоковольтный в задницу!
Ответить с цитированием
Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Быстрый переход





vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot