» Юридический форум » Юридический форум » Адвокаты и юристы » Оспаривание в суде отказа горсовета в приватизации зем. участка для обслуживания ...

Адвокаты и юристы Профессиональные юристы и адвокаты окажут вам юридические услуги.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 16.01.2009, 15:54
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию Оспаривание в суде отказа горсовета в приватизации зем. участка для обслуживания ...

Оспаривание в суде отказа горсовета в приватизации зем. участка для обслуживания жилого дома

Відповідь міськради - "Відмовити в затвердженні проекту відводу та передачі зем. ділянки у власність". При цьому, всі необхідні експертні висновки носять позитивний характер.
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 17.01.2009, 18:01
Аватар для Bella Donna
Bella Donna Bella Donna вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 35
Bella Donna is infamous around these parts
По умолчанию

Если речь идет о придомовой территори, то необходимо согласие жителей, хотя у нас в Луганске плевать они на жителей хотели.

В данном случае я считаю что обжаловать вам нечего. Решение вынесли на сессии, нет никакого закона, который бы обязывал депутатта голосовать так или иначе. Какая норма закона нарушена?
__________________
Я хочу работать как дед мороз: сутки через 365
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 18.01.2009, 09:46
Аватар для Bella Donna
Bella Donna Bella Donna вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 35
Bella Donna is infamous around these parts
По умолчанию

Да никакой суд не попрет против горсовета. Такой процесс вобще долго не протянут и откажут вам "за необгунтованності позова". Никто ничего не долже мотивировать, как хотят так и голосуют
__________________
Я хочу работать как дед мороз: сутки через 365
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 19.01.2009, 14:08
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию

А я думаю, що шанси виграти справу в суді завжди є. Я збираюсь подати адмін. позов проти міської ради і мотивую наступним:







Згідно ст. 13 Конституції України земля, яка знаходиться в межах території України, є об’єктом права власності Українського народу і кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону. Отже, згідно з Конституцією, кожен громадянин має право отримати у власність «частину» землі своєї країни. Відповідно до Основного Закону України від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Отже, «слуги народу» від його імені розпоряджаються землями і зобов’язані реалізовувати право громадян на безоплатну приватизацію відповідно до закону.
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 19.01.2009, 14:11
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию

Відповідно до ст. 121 Земельного кодексу України кожний громадянин України має право на безоплатну передачу йому у власність земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, в т.ч. для обслуговування жилого будинку, що в містах має становити не більше 0,10 гектара. Земельна ділянка, яка знаходиться за адресою: ___ має площу, що не перевищує встановлених норм та становить 0,0952 га, належить до категорії земель індивідуальної та житлової забудови та знаходиться в резервному фонді ___ міської ради, і щодо неї відсутні будь-які права третіх осіб.
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
  #6  
Старый 19.01.2009, 14:13
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию

На момент подання відповідної заяви до ___ міської ради мною жодного разу не було використане моє законне право на безоплатну приватизацію земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.





Мною було чітко дотримано вимог ч.ч. 1, 6 ст. 118 та ч. 5 ст. 151 Земельного кодексу України стосовно порядку подання заяви про безоплатну передачу у власність земельної ділянки із земель комунальної власності та додано всі необхідні документи.
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
  #7  
Старый 19.01.2009, 14:14
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию

На момент надання __ міською радою дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки було чинне положення ч. 7 ст. 118 Земельного кодексу України, згідно якого відповідна міська рада розглядає заяву і в разі згоди на передачу земельної ділянки у власність - надає дозвіл на розробку проекту відведення. Ч. 7 ст. 118 ЗКУ була викладена в новій редакції 16.09.2008 р., а рішення сесії ___ міської ради № __ про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою було прийняте 19.03.2008 р. на підставі чинної на той час редакції вищевказаної статті, що є свідченням надання ___ міською радою згоди на передачу земельної ділянки у власність і підтверджує безпідставність та суперечливість прийняття кінцевого рішення про вімову.
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
  #8  
Старый 19.01.2009, 14:15
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию

Висновки та експертизи всіх компетентних органів, передбачених ч. 9 ст. 118 Земельного кодексу України, свідчать про те, що проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ____ відповідає вимогам, нормам і правилам чинного законодавства України та оцінюється всіма відповідними органами позитивно.
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
  #9  
Старый 26.01.2009, 11:10
Аватар для Антидепрессант
Антидепрессант Антидепрессант вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 3
Антидепрессант is infamous around these parts
По умолчанию

Уже сложилась существующая практика: по КАСУ можно отменить решения и обязать рассмотреть, но не факт, что ОМС примет положительное решение. Дальше по ЦПК признавать право собственности на землю.
__________________
"Центр недвижимости "Северная Казна". Все операции с недвижимостью!
Ответить с цитированием
  #10  
Старый 27.01.2009, 12:21
Аватар для Kradar
Kradar Kradar вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 61
Kradar is infamous around these parts
По умолчанию

Да, я уже наслышана, что заставить колегиальный орган выполнить решение суда практически невозможно, так как к ответственности *по ККУ за неисполнение можно привлечь только персонально, а с солидарной ответсвенностью как то у нас неурегулировано законом. Но, есть же, наверное, варианты по которым после позитивного решения суда можна обойтись и без положительного решения ОМС? Я, например, хочу попробовать получить решение админ. суда примерно такого содержания: "1. Визнати недійсним та скасувати рішення ОМС як таке, що суперечить ЗКУ. 2. Визнати право позивача на отримання у власність зем. ділянки. 3. Зобов'язати ОМС видати державний акт на підставі ріш. суду." Если с таким решением пойти в зем. управление, как думаете, выдадут акт или вынесут на сесию?
__________________
Что может быть лучше, чем после напряжённого дня прити домой, закутаться в одеяло, положить голову на колени любимому, и растаять от нежности...
Ответить с цитированием
Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Быстрый переход





vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot