» Юридический форум » Юридический форум » Уголовное право » одорологічні сліди, як доказ у кримінальному процесі і застосування їх на

Уголовное право Уголовное право и криминология

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 22.01.2010, 11:41
Аватар для В лен Шкроба
В лен Шкроба В лен Шкроба вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 19
В лен Шкроба is infamous around these parts
По умолчанию одорологічні сліди, як доказ у кримінальному процесі і застосування їх на

одорологічні сліди, як доказ у кримінальному процесі і застосування їх на практиці.

одорологічні сліди, як доказ у кримінальному процесі і застосування їх на практиці.
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 22.01.2010, 12:51
Аватар для Юлия Мачу
Юлия Мачу Юлия Мачу вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 50
Юлия Мачу is infamous around these parts
По умолчанию

Що саме вас цікавить? Згідно КПК вони повинні бути законсервовані і піддані експертному дослідженню. Наприклад, рукавичка поміщається в пакет чи банку і запечатується. За висновком експерта стає офіційним доказом. Чи ви про застосування розшукових собак?
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 10.02.2010, 19:04
Аватар для Наталья Дэкэж
Наталья Дэкэж Наталья Дэкэж вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 1
Наталья Дэкэж is infamous around these parts
По умолчанию

Сама недавно об этом задумалась.Как следы одорологические собирать вроде бы знаю. Но за 10 лет стажа работы в следствии прибегать к такому не приходилось. Хотя очень интересно. Были ли у кого подобные случаи? Объясните, пожалуйста.
__________________
У каждого человека имеются 2 причины для своих поступков: настоящая и та, которая хорошо звучит.
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 26.02.2010, 12:08
Аватар для В лен Шкроба
В лен Шкроба В лен Шкроба вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 19
В лен Шкроба is infamous around these parts
По умолчанию

По перше, я вважаю, що для використання таких слідів необхідно мати банк даних.
По друге, необхідно мати спеціально дресерованих собак.
По третє за 15 років слідчої роботи, лише раз щось подібне використав у своїй практиці, а саме у 80-тих роках бензин на заправках продавався за спецівальні талони завірені печаткою того чи іншогопідприємства. Частину, таких талонів було викрадено з приміщення, а частину вилучено при огляді місця пригоди і поміщено в спеціальну скляну банку і певним чином закрито.Директор підпроиємства вважав, що крадіжку талонів і грошей з офіса скоїв хтось з співробітників офіса.На вимогу директора підприємства, я провів такий слідчий експеремент з участю кінолога,дав собаці понюхати законсервовані талони. В рядок поставив 10 співробітників офіса. Якже здивувались працівники офіса коли собака вибрав директора підприємства.
Думаю собака не помилився директор розпоряжався талонами і дійсно бензин крав з підприємства, але справа залишилася не розкритою
Ответить с цитированием
  #5  
Старый 27.02.2010, 13:29
Аватар для Юлия Мачу
Юлия Мачу Юлия Мачу вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 50
Юлия Мачу is infamous around these parts
По умолчанию

Знаєте, я ніде в КПК не можу знайти чітку норму про застосування розшукових собак и доказів, ними здобутих...Нечітка позиція законодавця, мабуть нівелює всю роботу розшукових собак. А банк даних це блакитна мрія в нинішніх умовах...
Ответить с цитированием
Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Быстрый переход





vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot