» Юридический форум » Юридический форум » Адвокаты и юристы » Отмена горсоветом решений о предостовлении земельных участков в аренду. Реально ...

Адвокаты и юристы Профессиональные юристы и адвокаты окажут вам юридические услуги.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #1  
Старый 17.01.2009, 18:09
Аватар для Bella Donna
Bella Donna Bella Donna вне форума
Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 35
Bella Donna is infamous around these parts
По умолчанию Отмена горсоветом решений о предостовлении земельных участков в аренду. Реально ...

Отмена горсоветом решений о предостовлении земельных участков в аренду. Реально ли это?

Я работаю в правозащитной организации, мы защищаем права граждан, которые боряться с незаконным выделением земли в городе. В настоящее время идут судебные процессы против горисполкома. Как вы считаете, есть ли у нас шансы? Были ли такие прецеденты у кого-нибудь в практике?
__________________
Я хочу работать как дед мороз: сутки через 365
Ответить с цитированием
  #2  
Старый 29.01.2009, 10:03
Аватар для Амулет
Амулет Амулет вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 5
Амулет is infamous around these parts
По умолчанию

я маю досвід з обох сторін (як адвокат і як депутат).

варто звернути увагу на те, коли було прийняте рішення.

якщо після 1.01.2008 року, то всі рішення мали йти через процедуру аукціону, що означає, участь кількох учасників. ТОму краще якби учасники, або ті, кого не допустили до аукціону оскаржували.

Якщо до 1.01.2008 року - аукціон був не обов"язковий, але ви пропустили строк звернення до суду :-D. тут його потрібно буде поновлювати через суд.

І найслабше місце в обох випадках - земля має бути вільно.

Якщо на тій зем. ділянці хтось мав сарай, город, дерево посадив - має бути процедура вилучення, яку ніхто не дотримується
Ответить с цитированием
  #3  
Старый 03.02.2009, 11:11
Аватар для Амулет
Амулет Амулет вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 5
Амулет is infamous around these parts
По умолчанию

якщо будинок не приватизований, а прибудинкову землю надали в оренду, то принаймні має бути згода ЖЕКу.

якщо така згода була, то все більш-менш законно.

Хоча можна аргументувати, що ми з сусідами користувались фактично, а тому наші права порушені.

треба дивитись по ситуації
Ответить с цитированием
  #4  
Старый 09.04.2009, 20:53
Аватар для Азнаур
Азнаур Азнаур вне форума
Junior Member
 
Регистрация: 01.01.1970
Сообщений: 8
Азнаур is infamous around these parts
По умолчанию

Ні згода Жеку, ні аргуиентація, що "ми з сусідами користувались, тому маємо право " не мають правового значення. Територіальна громада в особі ради є власником землі, тому надання права користування і права власності на землю, в тому числі на прибудинкову територію є виключною компетенцією ради. Виключенням може бути випадок, якщо створене товариство співвласників багатоквартирного житлового будинку (див. спец. Закон). Думаю, що в даному разі самий дієвий шлях скасування рішення Ради через суд, за позовом прокурора, який після проведеної перевірки виявив таке порушення, а перевірку можна провести за зверненням громадян, правозахисної органзіції, тощо. Так простіше поновити річний строк, передбачений ст. 99 КАС України. Удачі... ;-)
Ответить с цитированием
Ответ



Опции темы
Опции просмотра

Быстрый переход





vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot