Юридический форум

Юридический форум (http://yuristkonsultant.ru/index.php)
-   Форум юристов, адвокатов, судей (http://yuristkonsultant.ru/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Чи може бути продане в процесі банкрутства на аукціоні окреме майно цілісного (http://yuristkonsultant.ru/showthread.php?t=740)

Роман Пап 27.07.2008 17:33

Чи може бути продане в процесі банкрутства на аукціоні окреме майно цілісного
 
Чи може бути продане в процесі банкрутства на аукціоні окреме майно цілісного майнового комплексу (будівля електричної підстанції), що перебуває у податковій заставі і котре забезпечує життєдіяльність цього підприємства?

Допоміжіть будь-ласка, бо ніде не можу знайти :-(.
З ініціативи податкової була порушена справа про фіктивне банкрутство підприємства. Була визначена процедура санації шляхом реалізації власного майна підприємства. В процесі реалізації на аукціоні було продано будівлю в якій знаходить електропідстанція, що забезпечує живленя електрикою підприємство. Мені необхідно визнати недійсними торги. Шукаю будь-які зачіпки. Основний спір - переділ земельної ділянки, оскільки придбали нерухомість, претендують на захоплення земельної ділянки.

Роман Пап 27.07.2008 17:34

Щодо порушень процедури проведення ауціону, то я все обгрунтував, але бачу по судді, що це трохи "за слабе" обгрунтування, вона просила змінити підстави позову?

Ang-lina 27.07.2008 18:28

Роман, очевидно дело не маленькое.Давайте плясать от печки по каким ст.было возбуждено дело о банкротстве и что с ним сейчас(стадия или если прекращено то по каким ст.ст)? кто санировал, и чем мотивирует налоговая обращаясь с таким иском?

Роман Пап 27.07.2008 18:38

Справа про банкрутство закрита ще у кінці 2005 року, в цей же час відбулися торги, покрилася податкова заборгованість і провадження по справі припинили.

Ang-lina 27.07.2008 18:47

В процедуре банкротства *и не такое может быть, тем более план санации утв.суд В связи с чем *теперь обжаловать продажу? А причина обжалования торгов именно сейчас?

Роман Пап 27.07.2008 18:51

Я це розумію. І розумію, що з процедурою банкрутства вже каюк.
Тому лише пробую визнати недійсною процедуру торгів і договори купівлі-продажу.
Я думав може хтось зустрічав, якийсь перелік об"єктів, які не підлягають відчуженню, оскільки є невід"ємною частиною ЦМК

Роман Пап 27.07.2008 18:52

А причина оскарження саме зараз - банальна і проста. Іде війна за землю, що навколо цієї будівлі з підстанцією.

Ang-lina 27.07.2008 18:58

Боюсь, нет такого перечня.Каждый ЦИК индивидуален и строго не ограничен. Да основания надо менять, по процедурным нарушением не пройдет. Единственное... копните экспертную оценку может докажете, что цена занижена....но .... Можно попытаться установить сервитут на подстанцию в связи с ее важностью для предприятия.

Роман Пап 27.07.2008 19:03

Так, експертна оцінка занижена, я вже це описав.
Я думав ще піти таким шляхом. Дякую за бажання допомогти (Y)


Текущее время: 09:55. Часовой пояс GMT.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot