PDA

Просмотр полной версии : Землеотвод


Любовник
16.09.2008, 13:26
Вопрос заключается в следующем!

Организация в которой я работаю купила нежилое помещение на территории бывшего ВПК, а сейчас стал вопрос о проведении капитального ремонта нежилого здания, как всем известно первым вопросом в ГАСКе будет: право пользование землёй!

У кого есть какиенить предложения???

Акцентируется внимание что организация в которой я работаю в сметной организации :-D

Любовник
23.09.2008, 06:16
да но есть но есть одно но, договором купли-продажи непредусмотрен переход прав на замлю!!! ни словечка не сказано((( теперь вот идти по пути письмо на мэра, роспись на отдел и погнал я собирать тех.документацию)))

Любопытный
23.09.2008, 08:53
Можна попробывать через суд - иск "про тлумачення умов договору", в просительной указать про переход права собственности на землю

Bermes
24.09.2008, 06:32
Читаємо цю ж статтю: "Якщо договором про відчуження житлового будинку, будівлі або споруди розмір земельної ділянки не визначено, до набувача переходить право власності на ту частину земельної ділянки, яка зайнята житловим будинком, будівлею або спорудою, та на частину земельної ділянки, яка необхідна для їх обслуговування.

Якщо житловий будинок, будівля або споруда розміщені на земельній ділянці, наданій у користування, то в разі їх відчуження до набувача переходить право користування тією частиною земельної ділянки, на якій вони розміщені, та частиною ділянки, яка необхідна для їх обслуговування."

Отже ви маєте повне право вимагати оформлення відповідного права на землю. Якщо відмовляють - суд.