PDA

Просмотр полной версии : сума в договорі купівлі-продажу або дарування (нотаріально посвідчені) може бути ...


Guest og
22.01.2010, 19:20
сума в договорі купівлі-продажу або дарування (нотаріально посвідчені) може бути нижчою за оцінку, яку склало бюро технічної інвентаризації? наприклад 18 гривень, якщо таку суму сторони погодили між собою?

я вважаю, а також згідно чинного законодавства України сума таких договорів, якщо вона погоджена між сторонами може бути зазначена в будь-якому розмірі. головне, податок з доходу фізичної особи за договором купівлі-продажу сплатити, виходячи із оцінки, складеної бюро технічної інвентаризації з урахуванням положень згідно ЗУ "Про податок з доходів фізичних осіб". В когось із цього приводу є інші думки?

Александр Маг
22.01.2010, 19:55
Думи мої....думи, де ж подіти вас..... Та дайте мозку своєму відпочити... Доречі, а про що завжди думають жінки....;-)

Guest og
22.01.2010, 20:10
Жінки думають, де ж то ті чоловіки в п’ятницю так довго ходять:-). І звісно не зупиняються думати про ЗАКОН :-D

Александр Маг
22.01.2010, 20:18
Так і Закони різні бувають, наприклад, всесвітнього (взаємного) тяжіння.....:-D

Григ
22.01.2010, 20:24
Вот господин Александр увел Людмилу в другой разговор.
Людмила, повнимательнее с ним.:-D

Александр Маг
22.01.2010, 20:33
Вот взял и прервал разговор тет-а-тет - пакостник:-D
А по теме, так Людмила, на мой взгляд, сама и ответила на вопрос - хотя может в мыслях и скрывается какая-то подоплёка.....

Guest og
22.01.2010, 20:35
Григорий, не ревнуйте), дальше, ніж сайт "однокласники" мене ніхто не уведет). от я про ті закони й думаю. який же ви кмітливий все-таки:-)

Guest og
22.01.2010, 20:48
ні, не знаю...що далі? знає той, хто казав гоп поки не перескочив. а я гоп казала, але не перескакувала,я давала задню)

Александр Маг
22.01.2010, 20:52
та чомусь в мене закралися сумніви, що Ви даєте задню.....ну не вірю я , НЕ ВІРЮ......

Guest og
22.01.2010, 20:56
:-D:-D:-Dпора спати, а то закон, щось вже нічого не розуміє:-D. а Ви все таки подумайте над головним питанням)

Григ
22.01.2010, 22:57
Александр, а девушка- то с острым язычком.(v) (Y) :-D
Давно таких участников в группе не было.
Как она ловка провела комбинацию (про то кто говорил "гоп".....).
Людмила, (Y) . Похвально. Скажу Вам честно.......... господина Александра в риторики тяжело переиграть.
Александр, стареешь - пора переходить в дом управленцы.
Ай, да Людмила.......... Ай, да..........
Одним словом молодец!!!!!!!!!!:-D :-D :-D

Александр Маг
23.01.2010, 18:55
Григорий, а как же главный квешен? а то всё флуд да флуд...
А по-поводу комбинации скажу так - молодая кровь чуть быстрее и горячее, от того и мысли и комбинации быстрее крутятся...;-)