PDA

Просмотр полной версии : Заробітна плата за час вимушеного прогулу.


Виктория Вамэк
22.05.2010, 14:52
Колеги, як розрахувати розмір *заробітної плат за час вимушеного прогулу, якщо підприємство (відповідач) на вже повторний запит суду не надає відповідну довідку? Є варіант звернення до податкової за витягом з Єдиного державного реєтру доходів, але вони дають суми поквартально, але для розрахунку середньої заробітної плати це не влаштовує... А якщо звернутися до ПФ вони нададуть довідку про розмір заробітної плати (з неї ж пенсійні внески відраховуються) чи є ще якійсь варіант? Буду дуже вдячна за пораду... Розрахунок з мінімальної заробітної плати також не влаштовує....

Сергей Куд
23.05.2010, 19:21
Вика, есть проверенный вариант! Заявить ходатайство о вынесении отдельного определения в адрес прокуратуры для решения вопроса о возбуждении уголовного дела по ст. 382 УКУ в отношении должностных лиц предприятия ,которое не исполняет решение суда в части предоставления справки. Или же самостоятельно обратиться в прокуратуру по данному вопросу в порядке ст. 97 УПКУ. Я думаю, что после таких ходов конем предприятие поведет себя по-другому!!!

Виктория Вамэк
24.05.2010, 07:55
Спасибо большое *за совет!!! Надеюсь, что хоть психологически да подействует...