PDA

Просмотр полной версии : перепутали фамилию ответчика в иске


Сафиулина
27.06.2010, 10:16
В трех исках ,истец перепутал фамилию ответчика.Как поступить ответчику?Предварительное слушание 1 июля.В принципе мы написали возражение против исков,но какой вариант с фамилией?У ответчицы Фамилия например Иванова,а в иске написано Гончарова...? (наследственное дело)

Сергей Куд
27.06.2010, 10:23
Відповідно до ч. 1 ст. 33 ЦПК України суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред’явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача. У разі відсутності згоди на це позивача суд залучає до участі в справі іншу особу як співвідповідача.

Виталий Дэкэсав
28.06.2010, 22:27
Якщо ж доказова база достатня і хвилюватися не має в чому, можна просто прийти в суд і самому заявити клопотання про заміну неналежного відповідача на належного.
Як діяти - вирішувати Вам. У мене колись було в практиці, коли років десять тому у судових органах не було комп’ютерів і всі рішення друкувалися на друкмашинках. У цих машинках не існувало букви "є", яку замінювали на е. Мого клієнта ЛЄбЄдЄва визнали винним за вчинення злочину. Через Верховний суд мені вдалося довести, що засуджено було не ту людину, адже у у вироку вказали ЛЕбЕдЕв. За давністю вирок скасували, справу закрили, а суддю згодом було звільнено з посади.

Виталий Дэкэсав
28.06.2010, 22:27
Все залежить від того, яке у Вас бажання. Якщо не достатньо контраргументів проти позову або є бажання просто потягнути час (у тому числі - до сплину строку давності), можна погратися в "дурачка", не реагувати на повістки, інші повідомлення, судові дії аж до винесення та набрання чинності рішення. Потім оскаржувати через Верховний суд і паралельно подавати позови проти судів, які винесеть рішення проти власності клієнта.

Сергей Куд
29.06.2010, 15:31
Шановний Віталію!Мені дуже цікаво дізнатися яким чином Ви звертаєтесь до суду з позовною заявою проти суду та чи є позитивна практика саме у Вас вирішення таких справ? В іншому випадку вимушений буду визнати про порожність Вашіх слів в цій частині. Зробіть будь-ласка посилання на певний номер справи, а я його відшукаю в Єдиному реєстрі судових рішень. З повагою,СР!